Úvodní stránka > Aktuality > Druhý ročník velikonočního turnaje ve florbalu

Druhý ročník velikonočního turnaje ve florbalu

O putovní pohár velitele posádky a starosty městyse Jince ve florbalu se v sobotu 23. dubna 2011 utkaly celkem tři družstva z Jinec a Příbrami.

Všichni hráči bojovali s maximálním nasazením, ale vyhrát mohl jenom ten nejlepší tým. A tak pohár z rukou starosty Josefa Hály a zástupce velitele 13. dělostřelecké brigády plukovníka Libora Pokorného nakonec převzalo družstvo s přízvučným názvem „Pohodáři“ z Příbrami, které prokázalo nejenom výbornou fyzičku, ale i skvělé kombinační schopnosti a strategii hry. Druhou příčku vybojovalo družstvo „Hypnotix“, jehož hráčem byl i hlavní organizátor akce a rozhodčí v jedné osobě Jirka Šilinger. Bronzovou pozici obsadili jinečtí „Davídci“. I  když putovní pohár se do dalšího ročníku přestěhoval do Příbrami, nemusí to být nikomu z hráčů líto, protože všichni obsadili stupně vítězů a domů odcházeli s medailí.

Starosta Hála využil přestávku v turnaji ke zvýšení vlastní kondice. Nedivme se tomu,  vždyť jako jeden z nejoblíbenějších politiků příbramského regionu musí nejenom dobře vystupovat, ale i skvěle vypadat.

Fotogalerie

Nahoru